سروش     RSS     Admin
۱۳۹۹/۰۷/۲۷

شیوه نامه کمک های بلاعوض شهرداری ابلاغ شد

مدیرکل برنامه ریزی و بودجه سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور اعلام کرد: شیوه نامه کمک‌ های بلاعوض شهرداری (ماده ۱۶ و ۱۷ بودجه سابق) برای اجرا از سال ۱۴۰۰ در شهرداری‌های سراسر کشور ابلاغ شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور، علی اکبر اسدی با بیان مطلب فوق گفت: در اجرای دستورالعمل "تهیه و تنظیم، اجراء و تفریغ بودجه شهرداری" ابلاغی وزیر محترم کشور به شماره 191710 مورخ 1397.10.17 و اصلاحیه پس از آن به شماره 42000 مورخ 1398.8.14، شیوه نامه نحوه کمک‌های بلاعوض شهرداری به اشخاص حقیقی و حقوقی منطبق بر مفاد مندرج در دستورالعمل یاد شده ابلاغ شد.

وی اضافه کرد: در این شیوه نامه به الزامات و مشخصات اشخاص حقیقی و حقوقی برای دریافت این کمک ها و همچنین استثنائات مربوطه در این خصوص و حد نصاب بودجه‌ای آن ها پرداخته شده است. اجرای این شیوه نامه برای کلیه شهرداری ها از سال 1400 الزامی بوده و در تدوین لایحه بودجه سال 1400 می‌بایست مد نظر قرار گیرد.

اسدی یاداور شد: این شیوه نامه جایگزین دستورالعمل قبلی در این خصوص با عنوان "دستورالعمل ماده 16 و 17 بودجه سابق" شد و برای استفاده تمامی شهرداری‌ها بر روی تارنمای سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور به نشانی imo.org.ir قرار گرفته است. متن شیوه نامه در فایل زیر این خبر درج شده است

 
 


تعداد بازدیدها : ۱۲۰۹
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/1TIQPN-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

ساختمان مرکزی :
 
نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
 
ساختمان مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی :
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
اوقات شرعی تهران

نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟